Wersja drukowana oraz eBook

Vademecum survivalowe (druk, ebook)  | epub, mobi, pdf
Idealny kompromis ceny i zawartości, a także doskonałe rozwiązanie dla miłośników lektury mieszczącej się w poręcznym czytniku.

Opis: Praktyczny podręcznik omawiający szeroki zakres survivalu wraz z elementami psychologii, pierwszej pomocy oraz bushcraftu.

Od sierpnia 2019 w sprzedaży dostępne jest elektroniczne wydanie podręcznika "Vademecum survivalowe" (.epub, .mobi). Wersja dostępna dla czytników ebooków w porównaniu do wyd. I drukowanego została ulepszona, naniesiono poprawki oraz dopisano dodatkową treść. W szczególnosci polecamy  nowy rysunek wykonany przez Mariusza Sopyłło (rozdział 1) oraz praktyczne porady związane z hamakowaniem i bushcraftem z dziećmi (Dodatki tematyczne).
Wydanie I poszerzone, ISBN: 978-83-953799-1-8.

Ebook posiada spis treści umożliwiający wygodną nawigacje pomiędzy 6 rozdziałami, dodatkami oraz poradami. Dostępny na początku e-książki oraz z opcji czytnika (np. Kindle, PocketBook).

e-book w księgarni online:

Trafiłeś tutaj szukając: ebook o survivalu, e-book dla prepersa, poradnik survival pdf, vademecum surwiwalu, SERE podręcznik po polsku, chomikuj, bezpieczny outdoor, Vademecum - psychologia przetrwania, pierwsza pomoc przedmedyczna prawo, bushcraft w polsce, biwakowanie w górach, biwak na dziko, jaki nóż do survivalu, burza jak się zachować
ebook czytnik  survival

Informacja techniczna e-publikacji

Charakterystyczną cechą wykorzystanych formatów ePUB i MOBI jest to, że publikacja jest niestronicowana (w przeciwieństwie do formatu PDF). E-Book Vademecum survivalowe może być czytany w dowolnym czytniku – w programie zainstalowanym w komputerze stacjonarnym, laptopie, smartphonie, tablecie lub e-czytniku wyposażonym w ekran z eInk. Format ePUB są odczytywane przez 95% e-czytników obecnych na rynku, w tym także przez tablety i smartphone’y (iOS i Android). Format MOBI jest natywnym standardem e-czytników Kindle.