przygotowania_na_trudne_czasy_preppers_ksiazka.jpg

Wydawnictwo: Pascal
ISBN 978-83-8103-922-2 / kwiecień 2022
Oprawa: miękka / ebook pdf, mobi
Ilość stron: 168
Format: 11.5 x 19 cm (kieszonkowy)

Zamów książkę

Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa

Wojna na Ukrainie, terroryzm, kryzysy migracyjne, katastrofy klimatyczne i pandemia – ostatnie lata udowodniły, że nic nie jest dane nam raz na zawsze, a świat zaskakuje nas coraz częściej. Pora zadać sobie pytanie: co zrobimy, jeśli nagle znajdziemy się w sytuacji kryzysowej? Czy będziemy na nią gotowi?

Z tej książki dowiesz się:

  • Jak radzić sobie ze stresem, zachować spokój i zdobyć przewagę w każdych okolicznościach,
  • Jak przygotować swoją rodzinę na wypadek ewakuacji oraz co zrobić, jeśli jest na nią za późno,
  • Jak zdobyć, uzdatnić i racjonalnie gospodarować zasobami wody oraz zrobić własny oczyszczacz powietrza,
  • Jak przechowywać zapasy i gdzie znaleźć żywność, gdy sklepy są puste,
  • Jak zabezpieczyć dom przed pożarem lub wichurą,
  • Jak przetrwać atak lub awarię nuklearną,
  • Jak unikać zagrożeń i zachować się w czasie bezprawia, by przeżyć.

Trudne czasy, niespodziewane sytuacje i zagrożenia są nieuniknione, ale ich wpływ można zminimalizować.  To nie jest lista zakupów i łatwych rozwiązań – ten poradnik nauczy cię myślenia. Oprócz gotowych wskazówek znajdziesz w nim zadania do wykonania, które ułatwią ci wdrażanie praktycznych zaleceń.

Przygotowani przetrwają. Nigdy nie jest za późno, aby się przygotować, zwiększyć swoje szanse przetrwania. ABC preppersa. Ten poradnik to  inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo tobie i twoim bliskim.


Autor: Paweł Frankowski 


Premiera książki: 22 kwietnia 2022, w sprzedaży.
Tagi: miejski survival poradnik, jak przetrwać w mieście, survival miejski, jak przetrwać wojnę, dla początkujących preppersów w Polsce, BOB, BOL, zasady przetrwania, domowy survival, apokalipsa, prepersi, ABC Preppersa, Złota horda,  Zagrożenia w mieście, Żywność awaryjna, spiżarnia preppersa, plecak ucieczkowy vs plecak ewakuacyjny, słowniczek preppersa, książka.

Gdzie kupić ebook "Przygotowania na trudne czasy"?

Recenzje czytelników "Niezbędnik prepersa"

Recenzja książki - Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa

Myślisz sobie: Brak wody i puste póki w sklepach, mnie to nie dotyczy. A jednak tuż obok Ukraina, Mariupol (2022): w mieście kończy się jedzenie, nie ma prądu, szpitale są przepełnione.  Uszkodzona została krytyczna infrastruktura wodna powoduje, że ludzie piją wodę z kałuż. Faktyczna blokada miasta odcięła wszelkie dostawy, w tym leków. Aktualne wydarzenia w Europie, nadciągający kryzys ekonomiczny, migracje ludności, wojna na Ukrainie oraz niepewna sytuacja gospodarcza może oznaczać koniec dobrobytu, jaki znamy z ostatnich lat. Nadchodzi czas zaciskania pasa i przygotowywania się na trudne czasy, póki jeszcze jest to możliwe. I kolejny raz musimy sobie uświadomić, że liczyć musimy przede wszystkim na siebie. Najnowsza książka powstała z myślą o Polakach, którzy pragną się przygotować na trudne czasy, w tym wojnę. W pewnych tematach jest ona rozwinięciem, uzupełnieniem bestsellerowego poradnika "Przygotowani przetrwają". A także niezbędnym wprowadzeniem do najnowszej książki "Jak przetrwać trudne czasy. Survival miejski"

Recenzja książki na kanale Adolf Kudliński

98 ratings  ·  134 reviews 4.7
© 2024 VADEMECUM SURVIVALOWE - polskie książki (ebooki) polski survival, bushcraft, prepring, budowa schronu przydomowego || Designed by PF | Mapa strony