Książka -  Jak przeżyć konieć świata, jaki znamy

Jak przeżyć koniec świata, jaki znamy. Plan na niepewne czasy

Atak terrorystyczny. Katastrofa naturalna. Globalne załamanie finansowe. Wojna. Czasem wystarczy jedno wydarzenie, aby odwrócić nasz świat do góry nogami. Czy jesteśmy na to przygotowani? Czy damy radę stawić czoła niespodziewanym problemom: od ogromnego bezrobocia, drastycznego spadku wartości pieniądza, niedoboru żywności po odcięcie dostaw energii lub wody? Na ile pomoże nam w tym rząd, a na ile będziemy musieli liczyć tylko na siebie? Ta książka przygotuje Cię na największe katastrofy. Przybliży też sposoby na to, jak zabezpieczyć się przed ich skutkami.

jak przezycJames Rawles, były oficer wywiadu armii Stanów Zjednoczonych i założyciel SurvivalBlog.com, w Jak przeżyć koniec świata, jaki znamy, wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby chronić siebie i swoją rodzinę w najtrudniejszych sytuacjach. Autor dzieli się taktykami i technikami przetrwania na własną rękę. Bardzo konkretnie podpowiada ile jedzenia powinniśmy zabezpieczyć w domu, jak filtrować wodę deszczową oraz jak chronić pieniądze. Przeczytaj i przygotuj się póki masz czas.


Polska premiera 2022 (tłumaczenie), Wydawnictwo Kompania Mediowa, Ilość stron: 352.
Premiera książki w USA była w 2009 roku.

Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy - książka / ebook

Gdzie kupić książkę?

Książki o podobnej tematyce

Poniżej przedstawiamy listę 5 książek, które proponujemy przeczytać po w/w lekturze. Są to książki, które czytelnicy wybierali łącznie przy okazji zakupu:

  1. Survival w mieście. Ciemne sekrety przetrwania SHTF, Selco
  2. Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu, Cody Lundin
  3. Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa
  4. Vademecum survivalowe, wyd. II
  5. Jak przetrwać trudne czasy. Survival miejski

 

© 2024 VADEMECUM SURVIVALOWE - polskie książki (ebooki) polski survival, bushcraft, prepring, budowa schronu przydomowego || Designed by PF | Mapa strony